Vstup do sezóny A-týmu nevyšel

První zápas odehrál A-tým na ledě zarputilého Milevska v sobotu 24.9. 2022. V neúplné sestavě nedokázal se soupeřem držet krok a výsledkem byla vysoká prohra 8:2. Dvěma góly se blýskl obránce David Svoboda.

HC Milevsko 1934 – HC Slavoj Český Krumlov 8:2

Góly a nahrávky: 5. Hraňo (Přívozník), 10. Pouch (Škrdleta), 28. Hraňo (TS), 31. Škrdleta (Jakub Suchan), 36. Jakub Suchan (Škrdleta, Pouch), 49. Hraňo (TS), 52. Škrdleta (Jakub Suchan, Růžek), 55. Hraňo (Přívozník, Vochozka) – 24. Svoboda, 38. Svoboda (Anderle, Krcho)

Sestavy obou týmů:

Milevsko: Panec – Růžek, Štekr, Řezáč, Petr Bouška, Tampier, Bednář – Škrdleta, Jakub Suchan, Pouch – Vochozka, Přívozník, Hraňo – Bílek, Duda, Adamec

Český Krumlov: Pícha – D. Svoboda, Řepa, Machálek, Kozák, Šimek – Michalec, V. Krcho, Anderle, M. Lukeš, Berný, Gallistl, Lamač, J. Fučík, P. Korytar. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek.

Další zápas čeká krumlovské Medvědy v neděli 2.10. 2022 proti Strakonicím. Zároveň půjde o první domácí zápas letošní sezóny. Přijďte kluky podpořit na cestě za třemi body a první výhrou v sezóně!