Vítejte na nových webových stránkách

Milí hráči, trenéři, rodiče a fanoušci. Vítejte na zbrusu nových webových stránkách hokejového klubu HC Slavoj Český Krumlov. Již několik let jsme fungovali na stránkách, které již nadále nemohly naplňovat svůj účel v dnešní dynamické době, a tak přišel čas na změnu. Od nových stránek můžete očekávat aktualizaci některých, již zastaralých informací a údajů, přehlednost, dále včasný přísun (nejen) potřebných aktualit a informací – a to jak rozpisy tréninků, tak informace o následujících zápasech, občas i nějaké, ať už aktuálně či historicky zaměřené články, to vše týkající se klubu jako celku (od přípravky po A-tým).

V rámci tohoto prvního krátkého článku si Vás rovněž dovolujeme odkázat ke sledování našich sociálních sítí, které jsou mimo webových stránek dalším skvělým zdrojem aktuálních informací a novinek. Konkrétně jde o Facebookovou stránku – HC Slavoj Český Krumlov a účet na Instagramu – hc_slavoj_cesky_krumlov.

Rozpis ledů pro sezónu 2022/2023 je na těchto stránkách již teď ke stažení. Pro vyloučení veškerých pochybností a jistotu hráčů, trenérů i rodičů opakujeme, že tréninky na ledě zimního stadionu v Českém Krumlově začínají 24.9. 2022, první kategorií, která vjede na led, bude přípravka C, a to v 8:40 ráno.

Za důležité považujeme sdělit Vám informace o náboru (škole bruslení). Nábor nových hráčů/hráček, popřípadě zájemců o výuku bruslení bude probíhat vždy v rámci tréninků přípravky C– a to tedy v pondělí od 16:25 do 17:25, ve středu od 16:25 do 17:25 a v sobotu od 8:40 do 9:40. První nábor proběhne již v sobotu 24.9. (tzn. první den tréninků na ledě v Českém Krumlově). Prosíme Vás, abyste přišli pokud možno cca. 30 minut před začátkem tréninku a měli s sebou: sportovní oblečení, rukavice, brusle (které je možno po dohodě zapůjčit) a přilbu – stačí cyklistická či lyžařská (též možno zapůjčit). Pro případné další doplňující informace kontaktujte Petra Prokeše na následujícím telefonním čísle: 606 417 448.

Za celý klub HC Slavoj Český Krumlov Vám přejeme šťastný a úspěšný vstup do sezóny 2022/2023 a co nejvíce úspěchů na ledě i mimo něj.