Velká snaha ovoce nepřinesla

V rámci 10. kola Krajské ligy mužů čekal mužstvo Slavoje favorit celé ligy, který sídlí v Hokejovém centru Pouzar. „Svatý Martin Hanzal na bílém koni“ v den svého svátku do utkání nenaskočil, přesto však domácí brali všechny tři body.

Foto: Ivo Gallistl zřejmě Davida Nedorosta u mantinelu vůbec nešetřil (zdroj: Patrik Krejčí)

Medvědi ze Slavoje se drželi soupeře zuby nehty, pivovarníkům však stačilo rozmezí dvaceti šesti sekund dvacáté sedmé minuty zápasu. V tomto časovém úseku dvakrát udeřili a víc branek již diváci neměli možnost vidět. Zápas skončil skromným, avšak pro domácí postačujícím výsledkem 2:0. Nutno podotknout, že A-tým Slavoje předvedl dobrý výkon, kdy se soupeřem držel většinu zápasu krok. Hokej se však hraje na góly a Slavoj tak i přes srdnatý výkon neobral Samson ani o jeden bod.

Foto: Výraz Jana Kadlece značí, že utkání mělo slušné tempo (zdroj: Patrik Krejčí)

HC Samson Č. Budějovice – HC Slavoj Č. Krumlov 2:0 11.11. 2022zdroj

Góly a nahrávky: 28. J. Hanzal (R. Šulčík, Sičák), 28. Mrkvička (R. Suchánek ml., D. Nedorost)

Sestava hostů: Pícha – Gallistl, D. Svoboda, Machálek, Kozák – J. Kadlec, V. Krcho, Vondřich, J. Anderle, Hakl, Mil. Klíma, Lamač, J. Fučík, Berný. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek

Foto: Brankář Lukáš Pícha svým spolehlivým výkonem držel naději na vyrovnání do konce zápasu (zdroj: Patrik Krejčí)

Komentář hl. trenéra Viléma Mígla ml. k zápasu: „Odehráli jsme dobrý zápas. Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost a disciplínu. Mrzí nás, že jsme nevyužili přesilovky.“

Foto: Potutelný úsměv Jana Fučíka. Co má asi za lubem? Vzadu Vladimír Sičák (zdroj: Patrik Krejčí)

Následuje volný los

Příští týden má A-tým Slavoje volno, které však nebude úplně od věci. Následně totiž Slavoj přivítá na svém ledě dva zarputilé soupeře během tří dnů. Nejprve se v pátek 25.11. utká od 19:00 v tradičním derby s Rytíři z Hluboké nad Vltavou, v neděli 27.11. pak od 17:00 vyzve HC Milevsko 1934. Cílem bude využít domácího prostředí a získat plný počet bodů pro návrat na vyšší příčky v tabulce.

Ilustrační foto: Derby mezi Krumlovem a Hlubokou má vždy grády