Vánoční přání

Vážení hráči, trenéři, činovníci, rodiče, fanoušci a příznivci českokrumlovského hokeje,

rok se s rokem sešel a jsou tu opět Vánoce. Při této příležitosti si Vám dovolujeme jménem klubu popřát co nejkrásnější vánoční svátky, prožité s Vašimi nejbližšími v klidu a pohodě. Ať pod stromečkem naleznete to, co si přejete a ať si co nejvíce odpočinete před začátkem roku 2023.

Do nového roku pak přejeme spoustu štěstí, hlavně zdraví a úspěchy, ať už v hokejové oblasti, či mimo ní. I když je velmi pravděpodobné, že příští rok bude z globálního hlediska ještě o něco náročnější než tento, musíme k problémům a malichernostem každodenního života přistupovat na jedné straně s pokorou, ale na druhé straně také s nadhledem.

Na poli čistě hokejovém přejeme mládežnickým kategoriím hlavně radost ze hry, co nejvíce nastřílených branek a četné zkušenosti. Jsou to právě ony, které člověka jako hokejistu posouvají směrem vpřed.

A-týmu přejeme hodně štěstí a síly do posledních zápasů základní části. Cílem bude postup na vyšší pozice v tabulce, hlavně však postup do play-off. Ať jsou podmínky jakékoli, pokud se tým semkne a jeden bude šlapat za druhého, určitě se přání vydaří.

Tak ať to šlape, Medvědi!

HC Slavoj Český Krumlov