Nábor nových hráčů a hráček pro sezónu 2023/2024

Přicházíme s aktuálními informacemi pro následující sezónu ohledně tréninků nejmladší kategorie HC Slavoj Český Krumlov. Tento příspěvek je určen pro začínající hokejisty, hokejistky, zájemce o výuku bruslení a rodiče.

Start již za 14 dní

Tréninky kategorie přípravky startují dne 25. 9. 2023, v 16:25 hodin, na ledě českokrumlovského stadionu.

Úplní začátečníci se mohou přihlásit již na tomto prvním tréninku, případně se mohou jít podívat, jak trénink probíhá. Na trénink je ideální přijít vždy minimálně o 30 minut dříve. Další tréninky, na kterých se mohou začátečníci přihlásit, probíhají každý týden v následujících dnech:

• pondělí – od 16:25 na ledě
  • středa – od 16:25 na ledě
  • sobota – od 8:40 na ledě

Kromě hokeje také kroužek bruslení

Ideálním věkem, kdy začít s bruslením a případně potom i s hokejem jsou 4 roky (hokejista/hokejistka mohou být i malinko mladší). Je velmi vhodné začít nejpozději do 8 let věku. V případě, že začátečník nebude mít dále zájem věnovat se pouze hokeji, je možné chodit i do kroužku bruslení – krasobruslení, které ve spolupráci s lektorkami Sokola zajišťuje též hokejový klub HC Slavoj Český Krumlov. Podrobnosti se dozvíte na tréninku přípravky.

Co si vzít s sebou?

Pokud už máte brusle, případně helmu (lyžařskou, nebo cyklistickou – napoprvé stačí) je to ideální. Pokud nemáte nic, je možné se u nás domluvit a věci si dlouhodobě zapůjčit. Co si od nás však nepůjčíte je vhodné oblečení (nejlépe lyžařské kalhoty, kombinéza – pokud je zima, případně jiné sportovní oblečení), ponožky a rukavice. Tyto věci si tedy prosím obstarejte sami. Dobré je nezapomínat na pitný režim, a tak doporučujeme vzít si pití (vodu, čaj) do lahve určené pro sport (plastové).

Nadcházející říjnová akce

Dne 7. 10. 2023 se od 10:00 hodin bude konat větší náborová akce, které se budete moct zúčastnit i v případě, že už jste začali o pár dní dříve. V rámci akce bude program na ledě určen pro nejmenší a všechny začátečníky, mimo led pak také pro rodiče a příbuzné. Všechny Vás na této akci rádi přivítáme. Bude trvat dvě hodiny. Navazovat budou mistrovská utkání nejmladších Slavojáků, která doporučujeme navštívit pro vytvoření lepší představy o mládežnickém hokeji v Českém Krumlově.

Kontakt na vedoucího přípravky

S případnými dotazy se obracejte na pana Petra Prokeše (vedoucího přípravky), telefonní číslo: 606 417 448.

Tak hurá do toho!

Budeme se na Vás moc těšit, do té doby sportu zdar a hokeji obzvlášť!