Medvíďata se poctivě připravují na led

Nejmladší kategorie Slavojáků se v nedávné době zúčastnily soustředění v Soběslavi. Co bylo jeho náplní?

Foto: Atletický žebřík pro rychlost nohou, jako má nejmenovaný hráč Edmonton Oilers s číslem 97.

Všestranný rozvoj sportovce

V období od září do jara toho malí hokejisté na ledě odbruslí spoustu. Během letní přestávky je tak vhodné odložit brusle a zaměřit se na jiné sporty a cvičení. Přesně s takovým cílem odjeli hokejisti a hokejistky narození v letech 2016 až 2010 společně s trenéry na srpnové soustředění do Soběslavi.

Foto: Trenéři dohlíží na svěřence přecházejícího přes kladku (trénink stability).

Od gymnastiky k fotbalu

V rámci soustředění si medvíďata vyzkoušela gymnastiku v soběslavské tělocvičně vedle zimního stadionu, zahrála si snad mezi téměř všemi oblíbený fotbal, nechyběla však ani návštěva tamního koupaliště. Prostě suchá příprava, jak má být.

Foto: Zvládnete spočítat, kolik Lionelů se ve stejný čas prohánělo na trávníku?

První prověrky

Nebylo by to však pořádné soustředění, kdyby nedošlo také k prvním, přípravným střetnutím na ledě. Nadějím krumlovského hokeje se poštěstilo sehrát přípravná utkání proti domácí Soběslavi. Ideální pro nastavení zrcadla hned zpočátku sezóny.

Foto: Krumlovská střídačka počasí přípravného zápasu se Soběslaví.

Brzy už naostro

S končícími prázdninami se blíží školní rok a také další sezóna 2023/2024. Mladým talentům tak přejeme, ať do ní vkročí tou správnou nohou.

Foto: Koupačka a osvěžení nesmí v létě absentovat.

A co ostatní kategorie?

Dorostenci a 9. třída se v současné době připravují na soustředění ve Vimperku. Po jejich příjezdu Vás prostřednictvím krátkého článku na těchto webových stránkách či příspěvku na sociálních sítích budeme informovat o jeho průběhu.

Foto: Pořádně prokroužit ruce, na držení hokejky to bude potřeba.

A-tým startuje již tento pátek prvním tréninkem na ledě v Budvar aréně.

Foto: Závěrečná póza na konec článku 🙂