Jak se daří mládežnickým kategoriím?

Mládežnické kategorie HC Slavoj Český Krumlov zahájily sezónu 2022/2023 svými prvními zápasy. Jak se jim v úvodních kolech vedlo? Právě odpověď na tuto otázku je předmětem tohoto příspěvku.

Dorost nenavázal na kanonády v prvních dvou zápasech

Nejstarší mládežnická kategorie dorostu má za sebou čtyři zápasy v rámci skupiny 3 Regionální ligy dorostu. Po prvních dvou výhrách proti Pelhřimovu a Telči přišly dvě prohry, nejdříve v Jindřichově Hradci 4:2, doma s Táborem B pak 4:6.

HC Střelci Jindřichův Hradec 4:2 HC Slavoj Český Krumlov – hráno 30.9. 2022

Branky a nahrávky Slavoje: 10. Pártl (Čížek), 34. Čabelová

HC Slavoj Český Krumlov 4:6 HC Tábor B – hráno 1.10. 2022

Branky a nahrávky Slavoje: 1. Velek (Čabelová), 45. Velek (Štoll, Čabelová), 49. Velek (Čabelová), 57. Pártl (Čížek)

video-report ze zápasů – Josef Vincík

Starší žáci zatím s jednou výhrou

Starší žáci A kteří hrají Ligu starších žáků „A“ mají zatím tři body ze 6 zápasů za výhru proti HC Příbram, kterou porazili doma poměrem 3:1.

Starší žáci B hrající Ligu starších žáků „B“ zatím odehráli 5 zápasů s bilancí 5 proher. Nejtěsnější byla prohra 5:6 na domácím ledě se Soběslaví.

Mladší žáci

Mladší žáci A mají prozatím v rámci Ligy mladších žáků „A“ bilanci dvou výher ze šesti zápasů. Za zmínku stojí výhra 3:12 na ledě jindřichohradeckých Střelců.

Mladší žáci B i po 4 zápasech čekají na první výhru.

Přípravka B

Kategorie hráčů a hráček ročníku 2015/2016 odehrála první přátelské utkání ve Vimperku. Po zápase se malí Slavojáci naučili, jak pořádně oslavit vítězství v kabině.