Hokejistka Slavoje zaujala na MS U18 žen

Anežka Čabelová se v posledních dnech účastnila tažení českého reprezentačního výběru na mistrovství světa žen do 18 let ve Švédsku.

Skupina ovládnuta bez zaváhání

Jako jedna z hráček reprezentačního výběru nejdříve pomohla k vítězství ve skupině, kdy si Národní tým poradil postupně se Švýcarskem, Japonskem a Slovenskem. Skupinu tak ovládl s devíti body a kladným skóre 12:6.

Ilustrační foto: Anežka Čabelová zatápí finské brankářce ve čtvrtfinále mistrovství světa (zdroj: IIHF)

Bolestivé čtvrtfinále

V následujícím čtvrtfinále se srdnatě rvala za tým v bitvě s Finskem, ze kterého nakonec odcházel spokojenější severský soupeř, který však vstřelil velmi kontroverzní rozhodující gól. Brány semifinále tak zůstaly holkám zavřeny.

Ilustrační foto: Clonění před brankou Slovenska (zdroj: IIHF)

Jasná dominance v zápasu o 5. místo

Své velmi dobré výkony ze skupiny však reprezentantky potvrdily v dnešním zápasu o 5. místo se Slovenskem, který ovládly v poměru 6:3.

Ilustrační foto: Na buly se soupeřkou z Japonska (zdroj: IIHF)

Bratrské duely Anežce svědčily

Anežka si v turnaji připsala hned 4 asistence, a to všechny proti sousedkám ze Slovenska. Mimo jiné byla dnes v rámci utkání o 5. místo zvolena hráčkou zápasu na české straně.

Ilustrační foto: Hned ve čtyřech případech si Anežka se spoluhráčkami zazpívala českou hymnu (zdroj: IIHF)

Děkujeme za reprezentaci

Anežko děkujeme mockrát za skvělou reprezentaci nejen krumlovského Slavoje, ale zároveň celého Česka a do další kariéry ti přejeme další podobné zážitky a co nejvíce úspěchů.