Exhibiční zápas – Jan Trummer st. 50 vs. Old Boys HC Motor České Budějovice

Milí příznivci krumlovského Slavoje,

dovolujeme si Vás pozvat na exhibiční zápas, který se uskuteční při příležitosti oslav 50. narozenin Jana Trummera staršího a uskuteční se 8. října 2022 od 17 hodin na zimním stadionu v Českém Krumlově. Rozhodně půjde o skvělou podívanou. Proti týmu Jana Trummera staršího se postaví Old Boys HC Motor České Budějovice.

Legendy na ledě

Do branky týmu Jana Trummera st. se postaví Jan Chábera, bývalý extraligový brankář, který hájil zejména barvy Českých Budějovic a Rytířů Kladno. V obraně nastoupí například všem známý tvrďák Jiří Vašíček a legenda Slavoje Tomáš Ulman, v útoku pak budou soupeřovým obráncům zatápět Marek Gennert či oba Trummerové (mladší i starší).

V týmu Old Boys Motor České Budějovice se pak můžeme těšit na Petra Sailera, Aleše Kotalíka, Filipa Nováka, Radka Ťoupala a další zajímavá jména.

K obrázku: Jan Trummer starší druhý z prava v dolní řadě (na kraji Vilém Mígl ml., současný trenér A-týmu) – foceno po zápase mezi starou gardou Slavoje a veteránskou reprezentací České republiky, uskutečněného v roce 2009

Pomoc mládežnickému hokeji

Zápas bude mít zároveň charitativní podtext – vybraná částka ze vstupného (vstupné 100,- Kč na osobu) bude věnována na rozvoj mládeže HC Slavoj Český Krumlov.

Pojďme společně vytvořit skvělou atmosféru a udělat z tohoto utkání nezapomenutelný zážitek.

Působení Jana Trummera st. v klubu

Jan Trummer st. https://www.eliteprospects.com/player/234518/jan-trummer

• za A-tým Slavoje hrál mezi lety 1990-2007
  • odehrál kolem 200 zápasů