Čtvrtfinále krajské ligy startuje v pátek!

Základní část Krajské ligy mužů Jihočeského kraje skončila o tomto víkendu. Díky vítězství na Hluboké nad Vltavou a prohrám Veselí a Strakonic obsadili Slavojáci páté místo v tabulce. Již tento pátek tak rozehrají čtvrtfinále prvním utkáním, a to na ledě svého soupeře.

Představení čtvrtfinálového soupeře

Postavení v tabulce přiřklo Medvědům do čtvrtfinále tým OLH Spartak Soběslav, umístěný na 4. místě. Bilance ze dvou letošních střetnutí s tímto soupeřem (vítězný přípravný zápas nepočítejme) je vyrovnaná. Na soběslavském ledě brali 3 body domácí po výhře 7:3, v odvetě na krumlovském ledě zase dominovali Medvědi a urvali výhru 4:1.

Kdy se hraje?

Čtvrtfinálová série se hraje na dvě vítězná utkání. To první odehrají krumlovští na ledě soupeře již v pátek 17.2. od 19:00. Odvetu protivníci sehrají hned v neděli 19.2. od 17:00 na zimním stadionu pod krumlovským zámkem.

V případě, že by po dvou odehraných utkáních nebylo o postupujícím týmu jasno, došlo by k třetímu, rozhodujícímu zápasu. Ten by se odehrál na soběslavském ledě, a to buďto 21. či 22.2. od 19:00. O všem vás budeme včas informovat.

Nenechte si čtvrtfinálové boje ujít

Souboj o semifinále se Soběslaví nabídne kvalitní krajský hokej. Soupeř disponuje omlazeným týmem, který je dobře bruslařsky vybavený.

Podpořme společně Medvědy na cestě do semifinále již v pátek v Soběslavi a v nedělním odvetném zápasu vytvořme na krumlovském stadionu parádní atmosféru!