|

Akce Týden hokeje je zpět!

Náborová akce konaná ve spolupráci s Českým hokejem se vrací na českokrumlovský zimní stadion.

Den konání

Ve středu 17. 1. 2024 od 15:45 hodin se na krumlovském zimním stadionu ve spolupráci s Českým hokejem koná akce Týden hokeje. Během této akce si děti mohou vyzkoušet, jaký je to pocit, když se člověk postaví na brusle. Program nabízí jedinečnou možnost prožitku prvních krůčků na ledě a možnost zúčastnit se různých her, které vedou ke zlepšení bruslařských dovedností.

Co je potřeba mít s sebou

Co všechno si na akci musíte přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, obraťte se na Petra Prokeše na telefonní číslo 606 417 448 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Představení akce

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, která poskytuje unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti připravíme zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Více informací o akci naleznete na odkazu zde. Tak nezapomeňte a dorazte ve výše uvedený den a hodinu společně se svými ratolestmi na krumlovský zimák!