V ČESKÉM KRUMLOVĚ OPĚT UDEŘILA VELKÁ VODA.

Dorost HC Slavoj, 5.6.2013 8:45:15

Tento víkend zasáhla sportovní areál v Českém Krumlově opět velká voda. Hokejový klub se doposud nevypořádal s tou minulou z roku 2002 a opět musel čelit dalším rozmarům přírody.

Tímto vedení klubu děkuje všem lidem, kteří se podíleli na vyklízení šaten před velkou vodou. Vypadá to, že již nehrozí další nebezpečí a tak nastal čas dát vše opět do pořádku a po velké vodě uklidit.
Ačkoliv nakonec zázemí klubu uniklo řádění říčky Polečnice jen o pověstný  vlásek, bude potřeba odtsranit naplavené bahno a nepořádek z prostoru parkoviště. Prosíme všechny členy a příznivce Slavoje, kteří mají chuť a mohou pomoci, aby se dostavili dnes 5.6.2013. v 15:00 na parkoviště před zimní stadion.
Pokud možno, lopaty, kolečka a košťata vemte sebou :-)

Tímto děkujeme všem kteří pomohli a pomouhou se záchranou před velkou vodou a s odlízením následků řádění říčky Polečnice.